0915 / 420 295 | PO - PI 8:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Košík
0,00 €

Menu

Aktuality

Aktuality
Ako sa starať o TOP 5 najkrajších izbových kvetov?
20.01.2020
Vybrali sme pre vás 5 najnenáročnejších izbových rastlín ako aloe vera, asparágus, tradeskancia, fikus, či vianočná ruža. Prečítajte si, ako ich pestovať.

čítať ďalej...
Ako sa starať o orchideu, aby bola posiata kvetmi?
02.01.2020
Ako pestovať orchidey a docieliť, aby po období vegetácie opäť prekypovali kvetmi? Spoznajte mýty o ich starostlivosti a zorientujte sa v hnojivách.

čítať ďalej...
Návod na hnojenie izbových rastlín – ako docieliť, aby častejšie kvitli?
16.12.2019
Izbové kvety vyžadujú špeciálnu starostlivosť. Ako hnojiť izbové kvety? Zvoliť granulované, tyčinkové, tekuté alebo rozpustné kryštalické hnojivo?

čítať ďalej...
Ako pestovať muškáty a ako ich zbaviť škodcov?
13.12.2019
Muškáty patria k obľúbeným okrasným rastlinám. Ako sa o muškáty starať počas mrazov, ako ich sadiť, zalievať a chrániť proti chorobám a škodcom?

čítať ďalej...
Najúčinnejšie postreky proti vijačke krušpánovej
07.09.2018
Vijačka krušpánová spôsobila enormný úhyn kríkov krušpánu. Húsenice tohto motýľa sa živia jedovatými listami. Ako ju spoznať a ako sa jej zbaviť?

čítať ďalej...
Ako vybrať záhradné náradie, ktoré padne do ruky ako uliate?
03.12.2019
Záhradné náradie si vyberajte s dôrazom na bezpečnosť, ergonómiu a dlhú životnosť. Musíte ich vedieť vhodne ošetriť, opraviť a vymeniť potrebné násady.

čítať ďalej...
Ako správne vykonať zimný rez vo vašej záhrade?
02.12.2019
Správne vykonanie zimného rezu ovocných stromov sa podpíše na úrode. Aký typ zimného rezu je najvhodnejší pre vaše dreviny sa dozviete v tomto článku.

čítať ďalej...
Ako sa nadobro zbaviť ploštíc, molí, švábov, mravcov a iného otravného hmyzu?
03.12.2019
Ako sa zbaviť otravného lezúceho a lietajúceho hmyzu? Ploštice, šváby, rusovia, mole, mravce dokážu byť nevyspytateľné. Zistite, ktorá kombinácia účinných babských rád a chemických insekticídov je najúčinnejšia.

čítať ďalej...
Ako zazimovať záhradu, aby ste si ušetrili starosti na jar?
28.11.2019
Je dôležité pripraviť záhradu na zimné obdobie tak, aby ste si ušetrili starosti na jar. V tomto článku sa dozviete najdôležitejšie rady pre zazimovanie záhrady.

čítať ďalej...
Význam dusíkatého vápna vo vašej záhrade
22.02.2015
Dusíkaté vápno dokáže vašu pôdu udržať zdravú. Prečo potrebujete hnojiť dusíkatým vápnom v každej záhrade? Ako ho aplikovať na kompost? Koľko stojí?

čítať ďalej...
Ako sa zbaviť potkanov, myší a krtkov v záhrade a v domácnosti?
25.11.2019
Ako sa zbaviť hlodavcov v záhrade a v domácnosti? Babské rady, odpudzovače, pasce, deratizačné lepidlá a mnoho ďalších prostriedkov na ich zneškodnenie.

čítať ďalej...
Ako sa zbaviť durmana?
13.11.2019
Najsilnejšie prípravky na boj s jedovatou burinou durmana obyčajného. Prečítajte si, ako sa efektívne zbaviť buriny s našimi herbicídmi.

čítať ďalej...
Nepodceňte predjarný postrek ovocných stromov a vyberte tie správne prípravky
21.02.2015
V tomto článku sa dozviete, ako postrekovať ovocné dreviny a kedy vykonávať predjarný postrek. Dozviete sa tiež, aké prípravky používať.

čítať ďalej...
Všetko o pestovaní cesnaku od sadenia po sušenie
23.10.2017
Aké odrody cesnaku poznáme, kedy je najvhodnejšie vysádzať cesnak aj ako ho správne sadiť, hnojiť, či moriť? Ak si neviete rady, čo so škodcami cesnaku, v článku vám poradíme, ako na to.

čítať ďalej...
Ako správne vysadiť trávnik
01.04.2018
Vhodný výber trávnej zmesi určuje vlastnosti a charakter vášho budúceho trávnika. Preto výber trávnej zmesi v žiadnom prípade nepodceňujte.

čítať ďalej...
Použitie prípravku SanoGARDEN po povodni
01.03.2015
SanoGARDEN je vysokoúčinný, širokospektrálny dezinfekčný prostriedok založený na účinkoch peroxidu vodíka a striebra. Je charakterizovaný širokým spektrom účinnosti, zároveň je spoľahlivý, bezpečný a ľahko sa s ním manipuluje.

čítať ďalej...
Darina 4 hnojivo 21. storočia
22.02.2015
DARINA 4 umožňuje vypestovať biologicky čisté poľnohospodárske plodiny.

čítať ďalej...
Tento eshop používa ku skvalitneniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.