• Slovensky
  • Česky
Nákup cez telefón 0907 / 984 566

Repelentné prípravky

Tovar v kategorií
Skryť rozšírené hľadanie
Mohlo by vás zaujímať
Účinnosť
Použitie
Forma
Výrobca
Triediť podľa: Najnižšej cenyNajvyššej cenyNázvuNajnovšie
Počet produktov: 7
*****
BROS REPELENT PROTI KLIEŠŤOM NA ODEVY
BROS repelent proti kliešťom na odevy.
BROS REPELENT PROTI KOMÁROM A KLIEŠŤOM MAX aerosol
Prípravok v spreji chrániaci proti štípancom komárov a kliešťov. Nezanecháva škvrny na odeve, nemastí.
Akcia
DIFFUSIL Care
Predstavuje účinnú preventívnu ochranu pred vší detskou a v prostredí s jej výskytom. Ak sú vši už vo vlasoch prítomné, sú z nich prípravkom vypudené. Pri tom strácajú akúkoľvek schopnosť napadnúť iné osoby.
DIFFUSIL REPELENT KIDS
Roztok s repelentnými účinkami na pokožku a odev určený pre deti. Odpudzuje kliešte, komáre, ovady, muchy, mušky a ďalší lietajúci hmyz.
DIFFUSIL REPELENT PLUS
Vysoko účinný prípravok s repelentnými účinkami na pokožku a vlasy. Spoľahlivo odpudzuje a ničí komáre, ale aj kliešte, ovady a mušky.
*****
DIFFUSIL REPELENT BASIC
Vysoko účinný repelentný prípravok, ktorý nielen odpudzuje, ale i ničí komáre, ovady, kliešte a mušky. Prípravok možno striekať ako na pokožku a vlasy, tak aj na odev a obuv.
DIFFUSIL REPELENT SUCHÝ EFEKT
Zanecháva príjemný pocit suchosti na pokožke. Odpudzuje kliešte, komáre, ovady, muchy, mušky a iný bodavý hmyz. Obsahuje výťažky z Aloe Vera, D-panthenol a UV filter.
Počet produktov: 7
LACNÉ POSTREKY | FIRMBOX, Brnianska 2343/153 | 911 05 Trenčín, Slovenská republika | e-mail: kontakt@lacnepostreky.sk | tel.: +421 907/984 566
Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.
Katalóg chorôb a škodcov