• Slovensky
  • Česky
Zákaznícka linka 0915 / 420 295
Akcia
DIFFUSIL REPELENT BASICDIFFUSIL REPELENT BASIC
Balenie:

Na sklade

DIFFUSIL REPELENT BASIC

*****
3,16 €
Vysoko účinný repelentný prípravokproti komárom. Prípravok možno striekať ako na pokožku a vlasy, tak aj na odev a obuv.

Charakteristika produktu

Repelent - odpudzuje bodavý hmyz a kliešte. Vysoko účinný repelentný prípravok proti komárom. Prípravok možno striekať ako na pokožku a vlasy, tak aj na odev a obuv. Účinnosť prípravku trvá na pokožke 6 hodín. Kombinácia odpudzujúceho a ničiaceho účinku poskytuje neoceniteľnú ochranu najmä pri pobyte v prírode.

Účinná látka

DEET 150,17 g/kg

 

 

Súvisiace produkty
DIFFUSIL REPELENT SUCHÝ EFEKT
Zanecháva príjemný pocit suchosti na pokožke. Odpudzuje kliešte, komáre, mušky a iný bodavý hmyz. Obsahuje výťažky z Aloe Vera a D-panthenol.
Balenie:
DIFFUSIL REPELENT PLUS
Vysoko účinný prípravok s repelentnými účinkami na pokožku a vlasy. Spoľahlivo odpudzuje a ničí komáre, ale aj kliešte, ovady a mušky.
Balenie:
BROS REPELENT PROTI KOMÁROM A KLIEŠŤOM MAX aerosol
Prípravok v spreji chrániaci proti štípancom komárov a kliešťov. Nezanecháva škvrny na odeve, nemastí.
Balenie:
*****
BROS REPELENT PROTI KLIEŠŤOM NA ODEVY
BROS repelent proti kliešťom na odevy.
Balenie:
LACNÉ POSTREKY | FIRMBOX, Brnianska 2343/153 | 911 05 Trenčín, Slovenská republika | e-mail: kontakt@lacnepostreky.sk | tel.: +421 915 / 420 295
Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.
Katalóg chorôb a škodcov
Tento eshop používa ku skvalitneniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.