• Slovensky
  • Česky
Nákup cez telefón 0907 / 984 566
Novinka
SUBSTRAL NATUREN MULTISECT ROZPRAŠOVAČSUBSTRAL NATUREN MULTISECT ROZPRAŠOVAČ

Nedostupný

SUBSTRAL NATUREN MULTISECT ROZPRAŠOVAČ

*****
5,50 €
Substral NATUREN Multisec rozprašovač je účinný postrek určený na ničenie škodlivého hmyzu u jadrového ovocia, bobuľovín, zeleniny a okrasných rastlín. Obsahuje prírodný repkový olej.

Charakteristika produktu 

Substral NATUREN Multisec rozprašovač je účinný postrek určený na ničenie škodlivého hmyzu u jadrového ovocia, bobuľovín, zeleniny a okrasných rastlín. Účinkuje okamžite ako kontaktný insekticíd určený na okamžité použitie bez nutnosti riedenia. Ničí škodcu mechanicky. Pokrýva nežiaduceho škodcu vrstvou oleja, ktorá mu zabraňuje dýchať. Obsahuje prírodný repkový olej, takže je vhodný aj pre ekologické poľnohospodárstvo. Ničí širokú škálu bežných cicavých a žravých škodcov ako sú vošky, molice, roztočce, červce atď. Neošetrujte týmto prípravkom citlivé druhy rastlín ako napr. Cyklámen, kalanchoe, vianočné hviezdy, brečtan, paprade alebo africká fialka. Neaplikujte priamo na kvety!!!

Rozsah použitia

  • Cicavý a žravý hmyz na bobuľovin8ch, zelenine a okrasných rastlinách - alplikácia od marca do septembra.Maximálne - 3x. Interval medzi aplikáciami - 7-10 dní.
  • Cicavý a žravý hmyz na jádrovinách - alplikacia od marca do septembra.  Maximálne - 2x. Interval medzi aplikáciami - 7-10 dní.
Súvisiace produkty
*****
CALYPSO 480 SC
Prípravok vo forme suspenzného koncentrátu na ochranu repky olejnej, ovo. drevín, viniča, zeleniny, zemiakov a okra. rastlín proti cicavému a žravému hmyzu.
Balenie:
PYRINEX 48 EC
Postrekový insekticídny prípravok v úprave emulgovateľného koncentrátu na ničenie škodlivého cicavého a žravého hmyzu na rastlinách.
Balenie:
*****
APOLLO 50 SC
Prípravok vo forme tekutého koncentrátu, určený na ničenie vajíčok a prvých pohyblivých štádií roztočcov na ovo. drevinách, viniči hroznorodom a okras. rastlinách.
Balenie:
*****
ACTARA 25 WG
Špecialista na pásavku zemiakovú. Actara® 25 WG je nový širokospektrálny insekticíd pre listovú a pôdnu aplikáciu. Prípravok je určený na ničenie cicavého (vošky, skočky, molice) a žravého hmyzu (pásavka, mínujúci hmyz).
Balenie:
*****
MOSPILAN 20 SP rozprašovač
Systémovo pôsobiaci insekticíd v rozprašovači pre priame použitie so širokým spektrom účinku.
Balenie:
*****
MOSPILAN 20 SP
Systémovo pôsobiaci insekticíd vo forme vodou rozpustného prášku zo širokým spektrom účinku.
Balenie:
Akcia
DECIS AL OVOCIE A ZELENINA
Postrekový insekticídny prípravok na priame použitie vo forme kvapaliny k aplikácii bez riedenia (ready for use) určený na ochranu zeleniny, byliniek a ovocných stromov.
Balenie:
*****
INTEGRO
Selektívny insekticíd pre základnú ochranu ovocných drevín, viniča proti larvám motýľov, najmä obaľovačom, podkopáčikom, piadivkám a pod.
Balenie:
LACNÉ POSTREKY | FIRMBOX, Brnianska 2343/153 | 911 05 Trenčín, Slovenská republika | e-mail: kontakt@lacnepostreky.sk | tel.: +421 907/984 566
Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.
Katalóg chorôb a škodcov