• Slovensky
  • Česky
Zákaznícka linka 0915 / 420 295
Novinka
SUBSTRAL NATUREN MULTISECT ROZPRAŠOVAČSUBSTRAL NATUREN MULTISECT ROZPRAŠOVAČ

Nedostupný

SUBSTRAL NATUREN MULTISECT ROZPRAŠOVAČ

*****
5,50 €
Substral NATUREN Multisec rozprašovač je účinný postrek určený na ničenie škodlivého hmyzu u jadrového ovocia, bobuľovín, zeleniny a okrasných rastlín. Obsahuje prírodný repkový olej.

Charakteristika produktu 

Substral NATUREN Multisec rozprašovač je účinný postrek určený na ničenie škodlivého hmyzu u jadrového ovocia, bobuľovín, zeleniny a okrasných rastlín. Účinkuje okamžite ako kontaktný insekticíd určený na okamžité použitie bez nutnosti riedenia. Ničí škodcu mechanicky. Pokrýva nežiaduceho škodcu vrstvou oleja, ktorá mu zabraňuje dýchať. Obsahuje prírodný repkový olej, takže je vhodný aj pre ekologické poľnohospodárstvo. Ničí širokú škálu bežných cicavých a žravých škodcov ako sú vošky, molice, roztočce, červce atď. Neošetrujte týmto prípravkom citlivé druhy rastlín ako napr. Cyklámen, kalanchoe, vianočné hviezdy, brečtan, paprade alebo africká fialka. Neaplikujte priamo na kvety!!!

Rozsah použitia

  • Cicavý a žravý hmyz na bobuľovin8ch, zelenine a okrasných rastlinách - alplikácia od marca do septembra.Maximálne - 3x. Interval medzi aplikáciami - 7-10 dní.
  • Cicavý a žravý hmyz na jádrovinách - alplikacia od marca do septembra.  Maximálne - 2x. Interval medzi aplikáciami - 7-10 dní.
Súvisiace produkty
*****
RELDAN 22
Je širokospektrálny, špecializovaný insekticíd do sadov a pre použitie proti škodcom na cibuli, cesnaku a hlúbovej zelenine.
Balenie:
*****
MOSPILAN 20 SP rozprašovač
Systémovo pôsobiaci insekticíd v rozprašovači pre priame použitie so širokým spektrom účinku.
Balenie:
*****
Novinka
ORTUS 5 EC
Selektívny kontaktný akaricíd vo forme suspenzného koncentrátu určený k ochrane ovocných drevín proti roztočcom (Tetranynchidae) a na ochranu chmeľu proti roztočcovi chmeľovému (Tetranychus urticae Koch).
Balenie:
*****
Doprava zdarma
PIRIMOR 50 WG
PIRIMOR 50 WG je postrekový, selektívny, aficídny prípravok určený na ničenie cicavého hmyzu-vošiek v poľnohospodárstve a lesníctve.
Balenie:
*****
DECIS PROTECH OKRASNÉ RASTLINY
K ochrane okrasných rastlín proti cicavým a žravým škodcom.
Balenie:
*****
VERTIMEC 018 EC
Postrekový prípravok vo forme koncentrátu, určený k ochrane zeleniny, jadrovín, chmeľu a okras. rastlín proti roztočcom, minerkám a strapkám vrátane strapky západnej.
Balenie:
Doprava zdarma
BISCAYA 240 OD
Postrekový insekticíd proti škodcom repky olejnej, zemiakov a repy cukrovej.
Balenie:
Doprava zdarma
MONCEREN PRO
Moridlo vo forme stabilnej suspenzie určené na ochranu zemiakov proti koreňomoru ľuľkovému a striebritosti šupky zemiakov.
Balenie:
LACNEPOSTREKY s.r.o. | FIRMBOX, Brnianska 2343 | 911 05 Trenčín, Slovenská republika | e-mail: kontakt@lacnepostreky.sk | tel.: +421 915 / 420 295
Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.
Katalóg chorôb a škodcov
Tento eshop používa ku skvalitneniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.