• Slovensky
  • Česky
Zákaznícka linka 0915 / 420 295
Novinka
SUBSTRAL NATUREN MULTISECT ROZPRAŠOVAČSUBSTRAL NATUREN MULTISECT ROZPRAŠOVAČ

Nedostupný

SUBSTRAL NATUREN MULTISECT ROZPRAŠOVAČ

*****
5,50 €
Substral NATUREN Multisec rozprašovač je účinný postrek určený na ničenie škodlivého hmyzu u jadrového ovocia, bobuľovín, zeleniny a okrasných rastlín. Obsahuje prírodný repkový olej.

Charakteristika produktu 

Substral NATUREN Multisec rozprašovač je účinný postrek určený na ničenie škodlivého hmyzu u jadrového ovocia, bobuľovín, zeleniny a okrasných rastlín. Účinkuje okamžite ako kontaktný insekticíd určený na okamžité použitie bez nutnosti riedenia. Ničí škodcu mechanicky. Pokrýva nežiaduceho škodcu vrstvou oleja, ktorá mu zabraňuje dýchať. Obsahuje prírodný repkový olej, takže je vhodný aj pre ekologické poľnohospodárstvo. Ničí širokú škálu bežných cicavých a žravých škodcov ako sú vošky, molice, roztočce, červce atď. Neošetrujte týmto prípravkom citlivé druhy rastlín ako napr. Cyklámen, kalanchoe, vianočné hviezdy, brečtan, paprade alebo africká fialka. Neaplikujte priamo na kvety!!!

Rozsah použitia

  • Cicavý a žravý hmyz na bobuľovin8ch, zelenine a okrasných rastlinách - alplikácia od marca do septembra.Maximálne - 3x. Interval medzi aplikáciami - 7-10 dní.
  • Cicavý a žravý hmyz na jádrovinách - alplikacia od marca do septembra.  Maximálne - 2x. Interval medzi aplikáciami - 7-10 dní.
Súvisiace produkty
PYRINEX SUPREME
Insekticídny prípravok s kontaktným a požerovým účinkom voči cicavým a žravým škodcom v repke olejnej, kukurici, slnečnici a cukrovej repe v novej ZW formulácii t.j. zmesi suspenzných kapsúl (CS) a emulgovateľného koncentrátu (EW).
Balenie:
*****
INTEGRO
Selektívny insekticíd pre základnú ochranu ovocných drevín, viniča proti larvám motýľov, najmä obaľovačom, podkopáčikom, piadivkám a pod.
Balenie:
PYRINEX 48 EC
Postrekový insekticídny prípravok v úprave emulgovateľného koncentrátu na ničenie škodlivého cicavého a žravého hmyzu na rastlinách.
Balenie:
Novinka
DESIMO DUO
Účinny kontaktný a požerový moluskocid proti všetkým druhom slimákov a slizniakov v záhrade.
Balenie:
*****
Novinka
NISSORUN 10WP
Prípravok proti roztočcom so širokým spektrom použitia.
Balenie:
*****
VAZTAK ACTIVE
Postrekový insekticídny prípravok vo forme mikroemulzie (ME) na báze svetlostabilného syntetického pyrethroidu určený k ničeniu škodlivého hmyzu v celej škále poľných i špeciálnych plodín ako aj v lesnom hospodárstve.
Balenie:
*****
CAREO KONCENTRÁT
CAREO je kontaktný insekticídny prostriedok proti škodcom, ktorý chráni izbové aj balkónové kvety pred škodlivým savým a žravým hmyzom (vošky, háďatká, strapky, červce, molice, smutničky).
Balenie:
*****
APOLLO 50 SC
Prípravok vo forme tekutého koncentrátu, určený na ničenie vajíčok a prvých pohyblivých štádií roztočcov na ovo. drevinách, viniči hroznorodom a okras. rastlinách.
Balenie:
LACNÉ POSTREKY | FIRMBOX, Brnianska 2343/153 | 911 05 Trenčín, Slovenská republika | e-mail: kontakt@lacnepostreky.sk | tel.: +421 915 / 420 295
Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.
Katalóg chorôb a škodcov
Tento eshop používa ku skvalitneniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.