• Slovensky
  • Česky
Zákaznícka linka 0907 / 984 566
Novinka
SUBSTRAL NATUREN MULTISECT ROZPRAŠOVAČSUBSTRAL NATUREN MULTISECT ROZPRAŠOVAČ

Nedostupný

SUBSTRAL NATUREN MULTISECT ROZPRAŠOVAČ

*****
5,50 €
Substral NATUREN Multisec rozprašovač je účinný postrek určený na ničenie škodlivého hmyzu u jadrového ovocia, bobuľovín, zeleniny a okrasných rastlín. Obsahuje prírodný repkový olej.

Charakteristika produktu 

Substral NATUREN Multisec rozprašovač je účinný postrek určený na ničenie škodlivého hmyzu u jadrového ovocia, bobuľovín, zeleniny a okrasných rastlín. Účinkuje okamžite ako kontaktný insekticíd určený na okamžité použitie bez nutnosti riedenia. Ničí škodcu mechanicky. Pokrýva nežiaduceho škodcu vrstvou oleja, ktorá mu zabraňuje dýchať. Obsahuje prírodný repkový olej, takže je vhodný aj pre ekologické poľnohospodárstvo. Ničí širokú škálu bežných cicavých a žravých škodcov ako sú vošky, molice, roztočce, červce atď. Neošetrujte týmto prípravkom citlivé druhy rastlín ako napr. Cyklámen, kalanchoe, vianočné hviezdy, brečtan, paprade alebo africká fialka. Neaplikujte priamo na kvety!!!

Rozsah použitia

  • Cicavý a žravý hmyz na bobuľovin8ch, zelenine a okrasných rastlinách - alplikácia od marca do septembra.Maximálne - 3x. Interval medzi aplikáciami - 7-10 dní.
  • Cicavý a žravý hmyz na jádrovinách - alplikacia od marca do septembra.  Maximálne - 2x. Interval medzi aplikáciami - 7-10 dní.
Súvisiace produkty
*****
CAREO KONCENTRÁT
CAREO je kontaktný insekticídny prostriedok proti škodcom, ktorý chráni izbové aj balkónové kvety pred škodlivým savým a žravým hmyzom (vošky, háďatká, strapky, červce, molice, smutničky)
Balenie:
*****
MOSPILAN 20 SP
Systémovo pôsobiaci insekticíd vo forme vodou rozpustného prášku zo širokým spektrom účinku.
Balenie:
Doprava zdarma
CORAGEN 20 SC
Nový insketicíd pre použitie proti škodcom kukurice, zemiakov,jabloní a viniča proti žravým škodcom.
Balenie:
*****
Novinka
NISSORUN 10WP
Prípravok proti roztočcom so širokým spektrom použitia.
Balenie:
*****
INTEGRO
Selektívny insekticíd pre základnú ochranu ovocných drevín, viniča proti larvám motýľov, najmä obaľovačom, podkopáčikom, piadivkám a pod.
Balenie:
CAREO ROZPRAŠOVAČ
CAREO je kontaktný insekticídny prostriedok proti škodcom, ktorý chráni izbové aj balkónové kvety pred škodlivým savým a žravým hmyzom (vošky, háďatká, strapky, červce, molice, smutničky)
Balenie:
Doprava zdarma
BISCAYA 240 OD
Postrekový insekticíd proti škodcom repky olejnej, zemiakov a repy cukrovej.
Balenie:
*****
DECIS PROTECH OVOCIE A ZELENINA
Postrekový prípravok vo forme emulzie olej vo vode určený na reguláciu výskytu širokého spektra živočíšnych škodcov na mnohých plodininách.
Balenie:
LACNÉ POSTREKY | FIRMBOX, Brnianska 2343/153 | 911 05 Trenčín, Slovenská republika | e-mail: kontakt@lacnepostreky.sk | tel.: +421 907/984 566
Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.
Katalóg chorôb a škodcov