• Slovensky
  • Česky
Zákaznícka linka 0915 / 420 295
Akcia
CUPROCAFFARO MICROCUPROCAFFARO MICRO

Nedostupný

CUPROCAFFARO MICRO

*****
11,95 €
Širokospektrálny postrekový fungicíd vo forme mikrogranulátu, určený na ochranu viniča proti peronospóre viniča.

Charakteristika produktu

Širokospektrálny postrekový fungicíd vo forme mikrogranulátu, určený na ochranu viniča proti peronospóre viniča.

Účinná látka

oxychlorid medi - 657,9 g  

Pôsobenie prípravku 

Fungicídny prípravok CUPROCAFFARO® MICRO sa používa k preventívnemu ošetreniu proti hubovým chorobám vo viniči. Oxychlorid medi je kontaktná účinná látka s preventívnym účinkom proti pôvodcom hubových chorôb, u húb inhibuje klíčenie spór na povrchu ošetrených rastlín

Odporúčania pre aplikáciu 

Pred kvetom a po odkvete opakovať podľa potreby až do fázy zamäkania v intervale 7-14 dní. Predovšetkým pre posledné ošetrenie. Prípravok sa aplikuje len pozemne. * Vzťahuje sa na 1000 l aplikačnej kvapaliny na ha. Pokiaľ znižujeme dávku aplikačnej kvapaliny v rámci doporučeného rozmedzia (300-1000 l.ha-1), zvyšujeme úmerne koncentráciu tak, aby bola zachovaná dávka prípravku na jednotku plochy.

 

Rozsah použitia a dávkovania prípravku v záhradníctve

Plodina

Účel použitia

Dávka kg.ha-1

Čakacia lehota v dňoch

Povolené kombinácie a poznámky

vinič

peronospóra viniča

 3,5 kg

14

 

Súvisiace produkty
Doprava zdarma
CARAMBA
Širokospektrálny systémový fungicíd vo forme kvapalného koncentrátu pre riedenie vodou na ochranu pšenice ozimnej a jačmeňa proti hubovým chorobám listov a klasov a hubovým chorobám repky.
Balenie:
PERGADO F
Fungicídny prípravok vo forme vodorozpustných granúl určený k ochrane viniča proti peronospóre. Špeciálny prípravok na ochranu strapcov.
Balenie:
LUNA EXPERIENCE
Dvojzložkový prípravok vo forme tekutého dispergovateľného koncentrátu určený na komplexnú fungicídnu ochranu viniča, jadrovín a kôstkovín.
Balenie:
*****
TANOS 50WG
Fungicíd proti plesni zemiakovej a škvrnitosti listov zemiakov, rajčiakov proti plesni zemiakovej, uhoriek a cukety proti peronospóre uhoriek a viniča proti peronospóre.
Balenie:
DISCUS
Discus je postrekový fungicídny prípravok vo forme vo vode dispergovatelných granúl na ošetrenie jabloní proti chrastavitosti a múčnatke jabloňovej, viniča proti múčnatke.
Balenie:
*****
THIOVIT JET
Fungicíd proti hub. chorobám poľných plodín, viniča, okras. rastlín a drevín, proti erinóze a akarinóze na viniči a múčnatke v trávnikoch.
Balenie:
BASAMID GRANULÁT
Granulovaný pôdny fumigant, určený na ničenie pôdnych háďatiek a patogénnych húb. Má dezinfekčné a dezinsekčné vlastnosti.
Balenie:
*****
Novinka
QUALY 300 EC
Systémový prípravok na ochranu jabloní proti chrastavitosti jabĺk.
Balenie:
LACNÉ POSTREKY | FIRMBOX, Brnianska 2343/153 | 911 05 Trenčín, Slovenská republika | e-mail: kontakt@lacnepostreky.sk | tel.: +421 915 / 420 295
Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.
Katalóg chorôb a škodcov
Tento eshop používa ku skvalitneniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.