• Slovensky
  • Česky
Nákup cez telefón 0907 / 984 566
Akcia
CUPROCAFFARO MICROCUPROCAFFARO MICRO
Balenie:

Na sklade

CUPROCAFFARO MICRO

*****
14,50 €
Širokospektrálny postrekový fungicíd vo forme mikrogranulátu, určený na ochranu viniča proti peronospóre viniča.

Charakteristika produktu

Širokospektrálny postrekový fungicíd vo forme mikrogranulátu, určený na ochranu viniča proti peronospóre viniča.

Účinná látka

oxychlorid mědi - 657,9 g  

Pôsobenie prípravku 

Fungicídny prípravok CUPROCAFFARO® MICRO sa používa k preventívnemu ošetreniu proti hubovým chorobám vo viniči. Oxychlorid medi je kontaktná účinná látka s preventívnym účinkom proti pôvodcom hubových chorôb, u húb inhibuje klíčenie spór na povrchu ošetrených rastlín

Odporúčania pre aplikáciu 

Pred kvetom a po odkvete opakovať podľa potreby až do fázy zamäkania v intervale 7-14 dní. Predovšetkým pre posledné ošetrenie. Prípravok sa aplikuje len pozemne. * Vzťahuje sa na 1000 l aplikačnej kvapaliny na ha. Pokiaľ znižujeme dávku aplikačnej kvapaliny v rámci doporučeného rozmedzia (300-1000 l.ha-1), zvyšujeme úmerne koncentráciu tak, aby bola zachovaná dávka prípravku na jednotku plochy.

 

Rozsah použitia a dávkovania prípravku v záhradníctve

Plodina

Účel použitia

Dávka kg.ha-1

Čakacia lehota v dňoch

Povolené kombinácie a poznámky

vinič

peronospóra viniča

 3,5 kg

14

 

Súvisiace produkty
FOLICUR AL
Postrekový fungicídny prípravok na priame použitie vo forme kvapaliny k aplikácii bez riedenia (ready for use) určený na ochranu ruží, okrasných a izbových rastlín proti hubovým chorobám, po použití dôjde k potlačeniu choroby a zároveň sa na listoch vytvorí ochranný povlak.
Balenie:
FOLPAN 80 WDG
Fungicíd na ochranu jabloní, zemiakov a viniča proti hubovým chorobám.
Balenie:
PREVICUR ENERGY ZELENINA
Systémový kombinovaný fungicíd vo forme kvapalného koncentrátu na riedenie vodou s preventívnym aj kuratívnym (liečebným) účinkom, určený k hubeniu pôdnych a listových chorôb v zelenine, zároveň aj proti padaniu klíčiacich rastlín, nekróze koreňov, chorobe stoniek a nadzemných častí rastlín.
Balenie:
Doprava zdarma
CARYX
Rastový regulátor s fungicídnym účinkom určený na ošetrenie repky ozimnej.
Doprava zdarma
SCORE 250 EC
Postrekový fungicídny prípravok vo forme emulzného koncentrátu určený na ochranu repky ozimnej, repy cukrovej, repy kŕmnej, jadrového ovocia, mrkvy a karfiolu proti hubovým chorobám.
*****
SIGNUM
Vynikajúci prípravok proti hubovým chorobám ovocia a zeleniny, vysoko účinný univerzálny fungicíd do kôstkovín.
Balenie:
TALENT
Fungicíd proti chrastavitosti jadrovín, múčnatke jabloňovej, múčnatke viniča, jahôd, marhúľ a broskýň, škvrnitosti listov čerešní a višní, moníliovej spále kvetov a letorastov kôstkovín, múčnatke a listovej škvrnitostí na okra. rastlinách.
*****
CHORUS 50 WG
Postrekový fungicídny prípravok určený na ochranu jadrovín proti chrastavitosti jadrovín.
Balenie:
LACNÉ POSTREKY | FIRMBOX, Brnianska 2343/153 | 911 05 Trenčín, Slovenská republika | e-mail: kontakt@lacnepostreky.sk | tel.: +421 907/984 566
Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.
Katalóg chorôb a škodcov