0915 / 420 295 | PO - PI 8:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Košík
0,00 €

Menu
Prípravky proti hubovým chorobám » Biologické » Kouzlo prírody rajčiny
Bezpečne
Kouzlo prírody rajčinyKouzlo prírody rajčiny
*****

Kouzlo prírody rajčiny

Prírodný rastový aktivátor s výživou. Koncentrovaný extrakt z bylín s prevahou šalvie. Prírodný postrek na paradajky podporuje rast, výnos a vitalitu paradajok a zvyšuje obranyschopnosť a odolnosť proti abiotickému stresu. Účinkuje aj na vošky a roztočce.

3,30 €
 ks

Nedostupný

Charakteristika produktu

KOUZLO PRÍRODY RAJČINY koncentrát je prírodný rastový aktivátor s výživou. Koncentrovaný extrakt z bylín s prevahou šalvie. Prírodné postrek na paradajky podporuje rast, výnos a vitalitu paradajok a zvyšuje obranyschopnosť a odolnosť proti abiotickému stresu. Stopové prvky sú obsiahnuté v prijateľnej forme pre rastliny. Prípravok je vhodný pre pestovanie paradajok na voľnej ploche alebo v skleníkoch a fóliovníkoch. Účinkuje aj na vošky a roztočce. Preventívny aj kuratívny (liečebný účinok) na pleseň zemiakovú (paradajkovú) a múčnatke.

Dávkovanie

Aplikácie na list alebo zálievkou do pôdy rozmiešaním 2-3 ml koncentrátu v 1 l vody. Postrek vykonávame 1 x týždenne v čase vegetácie.

Listovú aplikáciu nevykonávame na priamom slnečnom žiarení.

Súvisiace produkty
Skladom
*****
Novinka
Chitopron 5%
3,26 €
 ks
Prírodný produkt, ktorý aktivuje odolnosť rastlín proti patogénnym hubám a baktériám.
Skladom
*****
Novinka
Flora vita citro
2,28 €
 ks
Prípravok obsahujúci citrusovú silicu zvyšujúci odolnosť a účinne pôsobiaci proti hubovým chorobám, najmä múčnatke.
Skladom
*****
Bezpečne
Softguard
4,90 €
 ks
Aktivátor imunity rastlín, aktivuje a posilňuje imunitný systém rastlín, ochrana pred plesňovými, bakteriálnymi a vírusovými chorobami.
Skladom
Folicit
3,64 €
 ks
Prírodný produkt s obsahom účinných látok ako je sójový lecitín a slnečnicový olej, ktoré aktivujú fyziologické funkcie rastlín a tým stimulujú produkciu phytoalexínov.
Skladom
*****
Bezpečne
Trifender
4,73 €
 ks
Biologický prípravok na ochranu rastlín proti pôdnym hubám a hubovým chorobám.
Skladom
Kouzlo prírody balkónové rastliny
2,87 €
 ks
Prírodný prípravok – extrakt z bylín, ktorý využíva všetky známe bylinné účinky. Podporuje rast a bohaté kvitnutie balkónových rastlín. Udržuje vitalitu, zdravie a obmedzuje stres b
Skladom
Novinka
Floravita sio
2,41 €
 ks
Prípravok obsahujúci kremík a feniklový olej proti hubovým chorobám.
Skladom
*****
Bezpečne
Bioton
4,00 €
 ks
Prostriedok s fyzikálnym účinkom proti múčnatke na paradajkách, tekvicovej zelenine, egrešoch, ríbezlach, viniči, ružiach a iných rastlinách. Vystačí na pripravu 40L postreku.
Tento eshop používa ku skvalitneniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.