• Slovensky
  • Česky
Zákaznícka linka 0915 / 420 295
HARMONIE HYDRETAIN ES PlusHARMONIE HYDRETAIN ES Plus

Nedostupný

HARMONIE HYDRETAIN ES Plus

*****
4,73 €
Pôdny kondicionér v kvapalnom stave, ktorý obsahuje hydroskopické a zvlhčovacie zložky, pomáhajúce udržať vodu v koreňovom systéme. Prípravok podporuje rozvoj koreňového systému rastlín a ich rast a snižuje spotrebu zavlažovania až o 50%.

Charakteristika produktu

HARMÓNIA Hydretain ES Plus - je pôdny kondicionér v kvapalnom stave, ktorý obsahuje hydroskopické a zvlhčovacie zložky, pomáhajúce udržať vodu v koreňovom systéme. Pri bežnej zálievke molekuly vody v podobe hmly alebo vlhkosti v pôde nie sú využité koreňovým systémom a vyparujú sa. Prípravok podporuje rozvoj koreňového systému rastlín a ich rast a snižuje spotrebu zavlažovania až o 50%.

HARMÓNIA Hydretain ES Plus prispieva k ľahšiemu prijatiu rastlín, zvyšuje vodn[ retenčn[ kapacitu, podporuje silnejší a hlbší rast koreňov, vyššia odolnosť proti chorobám a stresu zo sucha, lepšie využitie hnojív. Prípravok je plne biologicky odbúrateľný. Iba len 2 aplikácie ročne zaistí až 50% úsporu ročnej zálievkovej vody. Kvapalný prípravok s aplikáciou zálievkou alebo postrekom kedykoľvek v priebehu vegetácie rastlín.

Dávkovanie

  • Trávniky: 300 ml / 5 l vody / 100 m2, postrekom alebo zálievkou raz za 3 mesiace, postrek najlepšie na vlhký trávnik, alebo 100 ml / 5 l vody / 100 m2 za mesiac. Pre lepšie výsledky aplikujte na mokrý (vlhký) trávnik. Po aplikácii zavlažte trávnik najmenej 25 mm vody, a to pre zabezpečenie zmytí prípravku z tráv a jeho distribúciu do pôdy. Počas ďalších 24 hodín zopakujte závlahu ešte raz, aby sa látka dostala ku koreňom tráv.
  • Stromy, kríky, solitery: 80 ml / 5 l vody alebo 100 ml / 1 cm priemeru kmeňa
  • Črepníkové rastlín: 80 ml / 5 l vody, zálievka
  • Veľké kvetináče alebo záhrada: 80 ml / 5 l vody, zálievka alebo postrekom 50: 1 až 10: 1 (voda: prípravok), 100 ml / 10 m2 (prípravok vystačí na 100 m2 plochy)
Súvisiace produkty
*****
ATONIK
Rastlinný stimulátor pre rýchlejšie a rovnomernejšie klíčenie semien, lepšie zakoreňovanie a intenzívny rast, tvorbu kvetných orgánov, opelenie a oplodnenie, väčšiu násadu plodov, predĺženie vege. doby, vyššie úrody, lepšiu kvalitu a skladovateľnosť.
Balenie:
AGRIFUL
Biologický prípravok pre výživu koreňov a urýchlenie asimilácie s obsahom organických látok rastlinného pôvodu.
Balenie:
TECAMIN MAX
Biologický výživový prípravok s vysokou koncentráciou L - aminokyselín rastlinného pôvodu.
Balenie:
STIMULAX II
Stimulax II je tekutý prípravok určený pre kvalitné zakorenenie a rýchlu tvorbu koreňovej sústavy.
Balenie:
*****
AGRISORB
Práškový koncentrát určený na prípravu ochranného koreňového hydrogélu, ktorý chráni korene rastlín pred zaschnutím pri presadzovaní, preprave a skladovaní, ako aj na zvýšenie vodnej kapacity pôdnych substrátov.
Balenie:
TÜKRÖS NA ČÍRENIE VÍNA
Minerálny čírič vína Tükrös obsahuje zmes minerálov vulkanického pôvodu, ktoré víno nielen dokonale vyčistia, ale aj obohatia o biologicky dôležité stopové prvky.
Balenie:
LESK AKTIV NA RASTLINY
LESK je prípravok, ktorý výrazne zlepšuje vzhľad rastlín a dáva rastlinám prirodzenú sviežosť.
Balenie:
LIGNOCEL
Prírodný lisovaný kokosový substrát, pH neutrálne. Používa sa na prípravu substrátov pre izbové, balkónové kvety a na predpestovanie priesad.
Balenie:
LACNÉ POSTREKY | FIRMBOX, Brnianska 2343/153 | 911 05 Trenčín, Slovenská republika | e-mail: kontakt@lacnepostreky.sk | tel.: +421 915 / 420 295
Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.
Katalóg chorôb a škodcov
Tento eshop používa ku skvalitneniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.