0915 / 420 295 | PO - PI 8:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Košík
0,00 €

Menu
Pomocné prípravky » Harmonie hydretain es plus
Harmonie hydretain es plusHarmonie hydretain es plus

Harmonie hydretain es plus

Pôdny kondicionér v kvapalnom stave, ktorý obsahuje hydroskopické a zvlhčovacie zložky, pomáhajúce udržať vodu v koreňovom systéme. Prípravok podporuje rozvoj koreňového systému rastlín a ich rast a snižuje spotrebu zavlažovania až o 50%.

4,73 €
 ks

Nedostupný

Charakteristika produktu

HARMÓNIA Hydretain ES Plus - je pôdny kondicionér v kvapalnom stave, ktorý obsahuje hydroskopické a zvlhčovacie zložky, pomáhajúce udržať vodu v koreňovom systéme. Pri bežnej zálievke molekuly vody v podobe hmly alebo vlhkosti v pôde nie sú využité koreňovým systémom a vyparujú sa. Prípravok podporuje rozvoj koreňového systému rastlín a ich rast a snižuje spotrebu zavlažovania až o 50%.

HARMÓNIA Hydretain ES Plus prispieva k ľahšiemu prijatiu rastlín, zvyšuje vodn[ retenčn[ kapacitu, podporuje silnejší a hlbší rast koreňov, vyššia odolnosť proti chorobám a stresu zo sucha, lepšie využitie hnojív. Prípravok je plne biologicky odbúrateľný. Iba len 2 aplikácie ročne zaistí až 50% úsporu ročnej zálievkovej vody. Kvapalný prípravok s aplikáciou zálievkou alebo postrekom kedykoľvek v priebehu vegetácie rastlín.

Dávkovanie

  • Trávniky: 300 ml / 5 l vody / 100 m2, postrekom alebo zálievkou raz za 3 mesiace, postrek najlepšie na vlhký trávnik, alebo 100 ml / 5 l vody / 100 m2 za mesiac. Pre lepšie výsledky aplikujte na mokrý (vlhký) trávnik. Po aplikácii zavlažte trávnik najmenej 25 mm vody, a to pre zabezpečenie zmytí prípravku z tráv a jeho distribúciu do pôdy. Počas ďalších 24 hodín zopakujte závlahu ešte raz, aby sa látka dostala ku koreňom tráv.
  • Stromy, kríky, solitery: 80 ml / 5 l vody alebo 100 ml / 1 cm priemeru kmeňa
  • Črepníkové rastlín: 80 ml / 5 l vody, zálievka
  • Veľké kvetináče alebo záhrada: 80 ml / 5 l vody, zálievka alebo postrekom 50: 1 až 10: 1 (voda: prípravok), 100 ml / 10 m2 (prípravok vystačí na 100 m2 plochy)
Súvisiace produkty
Skladom
*****
Trend 90
13,60 €
 ks
Tekutý zmáčací prípravok vo forme emulgovatelného koncentrátu pre použitie v ochrane rastlin.
Skladom
Tecamin max
2,59 €
 ks
Biologický výživový prípravok s vysokou koncentráciou L - aminokyselín rastlinného pôvodu.
Skladom
*****
Rootmost
3,30 €
 ks
Koreňový stimulátor na báze morských rias s vysokým obsahom prírodných auxínov.
Skladom
*****
Fytofarm štepársky vosk
3,62 €
 ks
Špeciálny štepársky vosk na vrúbľovanie a očkovanie stromov a kríkov.
Skladom
*****
Agrovital
3,25 €
 ks
Zmáčadlo - prídavok do postrekov s obsahom pesticídov používaných v poľnom a lesnom hospodárstve.
Skladom
*****
Agrisorb
17,80 €
 ks
Práškový koncentrát určený na prípravu ochranného koreňového hydrogélu, ktorý chráni korene rastlín pred zaschnutím pri presadzovaní, preprave a skladovaní, ako aj na zvýšenie vodne
Skladom
Tieniaca farba na skleníky
3,49 €
 ks
Určená na zmiernenie účinkov nadmerného slnečného svitu v skleníkoch.
Skladom
Lignocel
2,30 €
 ks
Prírodný lisovaný kokosový substrát, pH neutrálne. Používa sa na prípravu substrátov pre izbové, balkónové kvety a na predpestovanie priesad.
Tento eshop používa ku skvalitneniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.