• Slovensky
  • Česky
Zákaznícka linka 0915 / 420 295

Cirok alepský

Cirok alepskýCirok alepský

Charakteristika rastliny

Cirok alepský je dekoratívna tráva s krátkymi, mohutnými, cca 1 cm hrubými, belavými výbežkami. Steblá priame, hladké, 60-100 cm dlhé. Vyskytuje sa vo všetkých kultúrnych rastlinách pestovaných na ornej pôde. Šírenie podporuje zlá starostlivosť o pôdu. Jedná sa o teplomilný druh buriny. Klasmi sa šíri do okolia. 

Odporúčané prípravky
*****
AGIL 100 EC
Selektívny herbicídny prípravok na ničenie trávovitých burín v poľnohospodárskych plodinách.
Balenie:
GRAMIN
Postrekový herbicídny selektívny prípravok určený na postemergentnú aplikáciu proti trávovitým burinám v poľno. plodinách.
Balenie:
PENDIGAN 330 EC
Herbicíd vo forme emulgov. koncentrátu s dlhodobým pôdnym účinkom proti širokému spektru dvojklíčnolistových burín, trávovitých burín a metličky obyčajnej v pšenici ozimnej, zemiakoch, slnečnici, hrachu, cibuli, cesnaku, sóji, mrkve, petržlene, kapustovej zelenine, paprike, rajčiakoch a v zeleri.
Balenie:
SPECTRUM
Prípravok Spectrum je selektívny kontaktný herbicíd určený na ničenie jednoročných dvojklíčnolistových a trávovitých burín.
Balenie:
LACNÉ POSTREKY | FIRMBOX, Brnianska 2343/153 | 911 05 Trenčín, Slovenská republika | e-mail: kontakt@lacnepostreky.sk | tel.: +421 915 / 420 295
Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.
Katalóg chorôb a škodcov
Tento eshop používa ku skvalitneniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.