• Slovensky
  • Česky
Zákaznícka linka 0915 / 420 295
SUBSTRAL POMIDORO HNOJIVO NA RAJČINYSUBSTRAL POMIDORO HNOJIVO NA RAJČINY
Balenie:

Na sklade

SUBSTRAL POMIDORO HNOJIVO NA RAJČINY

*****
3,36 €
Hnojivo POMIDORO je tekutý koncentrát pre všetky druhy rajčín, ale aj paprík a baklažánov.

Charakteristika produktu

Hnojivo POMIDORO je tekutý koncentrát pre všetky druhy rajčín, ale aj paprík a baklažánov. Je kombináciou cenných živín a dôležitých stopových prvkov, s ktorými docielite bohatých výnosov a plodov s plnou chuťou. Vyrovnaný pomer živín podporuje rast rastlín aj mikrobiálny život v pôde. Zvýšený podiel draslíka, horčíka a stopové prvky prispievajú k rastu plodov a ich dozrievaniu. Pravidelnou zálievkou zabránite predčasnému opadávaniu plodov.

Zloženie

N 4 %, P 3 %, K 8 %.

Použitie

Rajčiny treba hnojiť každých 7-14 dní formou zálievky ku koreňom - nie na listy.

Dávkovanie

4 ml na 1 l zálievkovej vody

Súvisiace produkty
FLORIA PLODOVÁ ZELENINA
Je veľmi účinné a rýchlo pôsobiace 2-zložkové hnojivo, je ideálnym zdrojom organických látok a živín pre paradajky, papriky, uhorky, tekvice a pod.
Balenie:
*****
KRAVSKÝ HNOJ HOŠTICKÝ
Je čisto prírodné - organické hnojivo pre univerzálne použitie v celej záhrade pre kvety a okrasné rastliny, ale obzvlášť pre zdravú výživu ovocia a zeleniny.
Balenie:
KONSKÝ HNOJ  "Váňův"
Konský hnoj je granulovaný (peletovanie) produkt, pričom granule pri styku s vodou bobtnajú, a tak dochádza k postupnému uvoľňovaniu živín. Hnoj prirodzene zvyšuje podiel humusu v pôde a prispieva k vyššej úrodnosti.
Balenie:
ENGO HNOJIVO TVRDÁ VODA
Vodorozpustné hnojivo poskytujúce úplnú výživu pre kvitnúce, nekvitnúce balkónové a izbové rastliny, trávnik, okrasné dreviny a kríky.
Balenie:
JUHOČESKÉ HNOJIVO na muškáty
Organo-minerálne NPK hnojivo - granulované na muškáty.
Balenie:
Novinka
HORKÁ SOĽ S BORAXOM
Horká soľ s Boraxom je rýchlo pôsobiace hnojivo, ktoré odstraňuje nedostatočnú výživu plodín a stromov bórom a horčíkom.
Balenie:
*****
Novinka
SYMBIVIT
Mykorhízne huby obsiahnuté v Symbivite sa napoja na korene Vašich rastlín budú rásť, čerpať živiny z pôdy a podporovať rastlinu počas jej celého života.
Balenie:
HOŠTICKÉ ORG. HNOJIVO IHLIČNANY
Hoštické organické hnojivo pre ihličnany s obsahom kravského a konského hnoja, rohoviny a prírodného guána.
Balenie:
LACNÉ POSTREKY | FIRMBOX, Brnianska 2343/153 | 911 05 Trenčín, Slovenská republika | e-mail: kontakt@lacnepostreky.sk | tel.: +421 915 / 420 295
Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.
Katalóg chorôb a škodcov
Tento eshop používa ku skvalitneniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.