• Slovensky
  • Česky
Zákaznícka linka 0915 / 420 295
AB EXTRAKT 3v1 pre balkónové kvetinyAB EXTRAKT 3v1 pre balkónové kvetiny
Balenie:

Na sklade

AB EXTRAKT 3v1 pre balkónové kvetiny

*****
2,98 €
Komplexný, kvapalný, pomocný, rastlinný prípravok s hnojivovými a stimulačnými účinkami na všetky kvitnúce balkónové a izbové kvetiny.

Charakteristika produktu

Kvapalný rastlinný prípravok s hnojivovou a humusovou zložkou. Okrem doplnenia prijateľných živín podporuje vitalitu rastlín a ich celkovú kondíciu.

Určenie

Pre prihnojovanie všetkých kvitnúcich balkónových a izbových kvetín formou zálievky aj aplikáciou na list.

Zloženie

Obsahuje humusovú zložku Naturhumusu.

Súvisiace produkty
SÍRAN AMÓNNÝ FORESTINA
Síran draselný sa najčastejšie používa na hnojenie na jeseň alebo skoro na jar. Je vhodný pre rastliny citlivejšie na chlór.
Balenie:
ENGO HNOJIVO NA ZEMIAKY
Vodorozpustné hnojivo určené na hnojenie zemiakov.
Balenie:
*****
KRISTALON JESEŇ
Vodorozpustné univerzálne hnojivo s mikroprvkami, ktoré prispieva k lepšiemu prezimovaniu rastlín.
Balenie:
SUPERFOSFÁT
Superfosfát je fosforečné hnojivo pre široké použitie v záhrade. Hodí sa k základnému hnojeniu pôdy pre všetky druhy plodín na všetkých druhoch pôd. Používa sa na jar a na jeseň.
Balenie:
*****
KOUZLO PRÍRODY HUMÁT KYSLÝ
Vodný roztok získaný riadeným procesom vodnej extrakcie zo suchej čiernej rašeliny s vysokým obsahom humíniových látok. Prírodný prípravok je určený na zlepšenie rastu, zvýšenie výnosu a odstránenie stresových záťaží rastlín. Vhodný pri presádzaní rastlín alebo stromov a kríkov.
Balenie:
ENGO HNOJIVO TVRDÁ VODA
Vodorozpustné hnojivo poskytujúce úplnú výživu pre kvitnúce, nekvitnúce balkónové a izbové rastliny, trávnik, okrasné dreviny a kríky.
Balenie:
FLORIA OKRASNÉ DREVINY
Je velmi účinné a rýchlo pôsobiace 2-zložkové hnojivo. Je zdrojom organických látok a živín pre okrasné kry, stromky, živé ploty apod.
Balenie:
CERERIT HOŠTICE
Cererit je bezchloridové granulované hnojivo so stopovými prvkami určené k výžive ovocia, zeleniny, chmeľu a okrasných rastlín.
Balenie:
LACNÉ POSTREKY | FIRMBOX, Brnianska 2343/153 | 911 05 Trenčín, Slovenská republika | e-mail: kontakt@lacnepostreky.sk | tel.: +421 915 / 420 295
Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.
Katalóg chorôb a škodcov
Tento eshop používa ku skvalitneniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.