0915 / 420 295 | PO - PI 8:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Košík
0,00 €

Menu
Hnojivá » Biologické hnojivá » Kouzlo prírody plodová zelenina koncentrát
Kouzlo prírody plodová zelenina koncentrátKouzlo prírody plodová zelenina koncentrát
*****

Kouzlo prírody plodová zelenina koncentrát

Rastový aktivátor s výživou, prírodný vodný extrakt zo zmesi 6 druhov bylín. Prírodné hnojivo na kvetiny podporuje rast, výnos a vitalitu plodovej zeleniny a zvyšuje ich obranyschopnosť proti chorobám a škodlivému hmyzu a odolnosť voči stresu.

2,99 €
 ks

Vypredaný

Charakteristika produktu

Plodová zelenina koncentrát je prírodný rastový aktivátor s výživou. Jedná sa o vodný bylinný extrakt s prevahou prasličky a žihľavy. Vhodný pre komplexnú prírodnú starostlivosť plodovej zeleniny (paradajky, papriky, uhorky) pestovanej v skleníku alebo na voľnej pôde. Prípravok obsahuje malé množstvo živín (N, P, K, Mg, Ca) a stopových prvkov (Fe, Zn, Cu, Mn), ktoré sú v prípravku obsiahnuté v prijateľnej forme pre rastliny. Podporuje rast, výnos a vitalitu plodovej zeleniny a zároveň zvyšuje obranyschopnosť a odolnosť voči stresu. Obsiahnuté byliny v tomto prípravku sú známe svojimi účinkami proti cicavému a žravému hmyzu (napr. vošky, roztočce, molice) a proti hubovým chorobám (napr. pleseň zemiaková, múčnatke, listovej škvrnitosti).

Dávkovanie

Aplikácia postrekom na list alebo zálievkou rozmiešaním 4 ml v 1 l vody, 1x týždenne v čase vegetácie. Listovú aplikáciu nevykonávame na priamom slnečnom žiarení.

Súvisiace produkty
Skladom
*****
Kouzlo prírody humát kyslý
2,44 €
 ks
Vodný roztok získaný riadeným procesom vodnej extrakcie zo suchej čiernej rašeliny s vysokým obsahom humíniových látok. Prírodný prípravok je určený na zlepšenie rastu, zvýšenie výn
Skladom
*****
Algasoil
10,00 €
 ks
AlgaSoil je prí. org. granulované hnojivo na báze morských rias, ktoré pôsobí ako pôdny kondicionér, dopĺňa organickú zložku do pôdy, zlepšuje štruktúru pôdy, zvyšuje úrodu a jej k
Skladom
*****
Darina 4
3,41 €
 ks
Hnojivo vyrobené na základe prírodnej organicko minerálnej suroviny, ktorá sa počas niekoľkých tisícročí tvorí v dnových vrstvách z odumretých rastlín, živých organizmov, minerálnyc
Skladom
*****
Novinka
PowerOF-K
2,12 €
 ks
Draselné hnojivo s mikroživinami vplýva na veľkosť listovej plochy a tým aj na priebeh fotosyntetických procesov v rastlinách ako aj na dozrievanie plodov, pretože ovplyvňuje metabolizmus cu
Skladom
*****
Symbivit
3,80 €
 ks
Mykorhízne huby obsiahnuté v Symbivite sa napoja na korene Vašich rastlín budú rásť, čerpať živiny z pôdy a podporovať rastlinu počas jej celého života.
Skladom
*****
Novinka
Ferrumoil hnojivo
2,60 €
 ks
Hnojivo s obsahom železa, horčíka a dusíka určený na zabránenie alebo liečenie chlorózy, žltnutia listov, zvyšujúci odolnosť rastlín proti škodcom a hubovým chorobám.
Skladom
*****
Alga 600
4,54 €
 ks
100% vodorozpustný práškový extrakt z morských rias vhodný pre bio produkciu zeleniny a ovocia a taktiež pre olejniny, obilniny, trávniky, okra. rastliny a iné.
Skladom
*****
Novinka
Boroil hnojivo
2,51 €
 ks
Boritanové hnojivo na optimalizáciu výživy rastlín bórom a tým zvyšuje množstvo a kvalitu výnosu plodín, zvyšuje odolnosť rastlín proti škodcom a hubovým chorobám.
Tento eshop používa ku skvalitneniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.