• Slovensky
  • Česky
Zákaznícka linka 0915 / 420 295
KOUZLO PRÍRODY PLODOVÁ ZELENINA koncentrátKOUZLO PRÍRODY PLODOVÁ ZELENINA koncentrát
Balenie:

Na sklade

KOUZLO PRÍRODY PLODOVÁ ZELENINA koncentrát

*****
2,99 €
Rastový aktivátor s výživou, prírodný vodný extrakt zo zmesi 6 druhov bylín. Prírodné hnojivo na kvetiny podporuje rast, výnos a vitalitu plodovej zeleniny a zvyšuje ich obranyschopnosť proti chorobám a škodlivému hmyzu a odolnosť voči stresu.

Charakteristika produktu

Plodová zelenina koncentrát je prírodný rastový aktivátor s výživou. Jedná sa o vodný bylinný extrakt s prevahou prasličky a žihľavy. Vhodný pre komplexnú prírodnú starostlivosť plodovej zeleniny (paradajky, papriky, uhorky) pestovanej v skleníku alebo na voľnej pôde. Prípravok obsahuje malé množstvo živín (N, P, K, Mg, Ca) a stopových prvkov (Fe, Zn, Cu, Mn), ktoré sú v prípravku obsiahnuté v prijateľnej forme pre rastliny. Podporuje rast, výnos a vitalitu plodovej zeleniny a zároveň zvyšuje obranyschopnosť a odolnosť voči stresu. Obsiahnuté byliny v tomto prípravku sú známe svojimi účinkami proti cicavému a žravému hmyzu (napr. vošky, roztočce, molice) a proti hubovým chorobám (napr. pleseň zemiaková, múčnatke, listovej škvrnitosti).

Dávkovanie

Aplikácia postrekom na list alebo zálievkou rozmiešaním 4 ml v 1 l vody, 1x týždenne v čase vegetácie. Listovú aplikáciu nevykonávame na priamom slnečnom žiarení.

Súvisiace produkty
Novinka
BOROIL HNOJIVO
Boritanové hnojivo na optimalizáciu výživy rastlín bórom a tým zvyšuje množstvo a kvalitu výnosu plodín, zvyšuje odolnosť rastlín proti škodcom a hubovým chorobám.
Balenie:
*****
KOUZLO PRÍRODY HUMÁT KYSLÝ
Vodný roztok získaný riadeným procesom vodnej extrakcie zo suchej čiernej rašeliny s vysokým obsahom humíniových látok. Prírodný prípravok je určený na zlepšenie rastu, zvýšenie výnosu a odstránenie stresových záťaží rastlín. Vhodný pri presádzaní rastlín alebo stromov a kríkov.
Balenie:
*****
DARINA 4
Hnojivo vyrobené na základe prírodnej organicko minerálnej suroviny, ktorá sa počas niekoľkých tisícročí tvorí v dnových vrstvách z odumretých rastlín, živých organizmov, minerálnych komponentov a mikroelementov.
Balenie:
*****
Novinka
FERRUMOIL HNOJIVO
Hnojivo s obsahom železa, horčíka a dusíka určený na zabránenie alebo liečenie chlorózy, žltnutia listov, zvyšujúci odolnosť rastlín proti škodcom a hubovým chorobám.
Balenie:
*****
Novinka
SYMBIVIT
Mykorhízne huby obsiahnuté v Symbivite sa napoja na korene Vašich rastlín budú rásť, čerpať živiny z pôdy a podporovať rastlinu počas jej celého života.
Balenie:
*****
ALGA 600
100% vodorozpustný práškový extrakt z morských rias vhodný pre bio produkciu zeleniny a ovocia a taktiež pre olejniny, obilniny, trávniky, okra. rastliny a iné.
Balenie:
*****
ALGASOIL
AlgaSoil je prí. org. granulované hnojivo na báze morských rias, ktoré pôsobí ako pôdny kondicionér, dopĺňa organickú zložku do pôdy, zlepšuje štruktúru pôdy, zvyšuje úrodu a jej kvalitu, zvyšuje mikrobiálnu aktivitu a využiteľnosť živín v pôde. Hnojivo je schválené pre ekologické poľnohospodárstvo.
Balenie:
LACNÉ POSTREKY | FIRMBOX, Brnianska 2343/153 | 911 05 Trenčín, Slovenská republika | e-mail: kontakt@lacnepostreky.sk | tel.: +421 915 / 420 295
Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.
Katalóg chorôb a škodcov
Tento eshop používa ku skvalitneniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.