0915 / 420 295 | PO - PI 8:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Košík
0,00 €

Menu
Actara 25 wgActara 25 wg
*****

Actara 25 wg

Špecialista na pásavku zemiakovú. Actara 25 WG je nový širokospektrálny insekticíd pre listovú a pôdnu aplikáciu. Prípravok je určený na ničenie cicavého (vošky, skočky, molice) a žravého hmyzu (pásavka, mínujúci hmyz).

19,96 €
 ks

Nedostupný

Charakteristika produktu

  • Actara 25 WG je širokospektrálny insekticíd pre listovú (foliárnu), ale aj pôdnu (soliárnu) aplikáciu. Actara 25 WG ovplyvňuje nikotínový acetyl cholín receptor v nervovom systéme hmyzu a následne dochádza k rýchlemu uhynutiu škodcov. Prípravok má rýchly kontaktný a požerový účinok, lebo sa rýchlo a dobre vstrebáva do tela hmyzu už pri slabom kontakte hmyzu s ošetrenou rastlinou alebo požere. Prípravok sa hneď dostáva do nervového systému hmyzu a účinkuje okamžite. Výhodou prípravku je jeho vynikajúci systémový účinok, vďaka ktorému sa rýchlo dostane aj do tých častí rastliny, ktoré neboli priamo zasiahnuté postrekom. Preto pôsobí nielen na listoch a steblách (stonkách), ale aj v koreňoch rastlín. Prípravok Actara 25 WG je vysoko účinný proti pásavke zemiakovej.
  • Actara 25 WG patrí do najnovšej skupiny insekticídov – neonicoti noidov. Spôsobom aplikácie (foliárne, zálievkou, aplikácia do pôdy pred výsadbou) ako aj systemicitou a silou účinku sa prípravok Actara 25 WG zaraďuje k najlepším prípravkom z tejto skupiny. Úspešne a predovšetkým účinnejšie môže nahradiť prípravky zo skupiny organofosfátov, karbamátov alebo pyretroidov, ktoré sú obvykle toxickejšie a menej účinné.
  • Actara 25 WG je insekticíd vhodný do integrovanej ochrany rastlín, je to prípravok bezpečný pre predátorov roztočcov.

Účinná látka

Thiamethoxam 250 g/kg

Rozsah použitia a dávkovania prípravku Actara 25 WG v záhradníctve

  • Zemiaky / Škodlivý organizmus: pásavka zemiaková, cikádka burinová, vošky / Dávka na 10 L vody na 100m2: 0,8-1 g / Čakacia doba v dňoch: 14 / Spôsob aplikácie a  metodické pokyny: prípravok aplikujte proti dospelcom a larvám, ošetrenie opakujte maximálne dvakrát
Súvisiace produkty
Skladom u dodávateľa
*****
Doprava zdarma
Pirimor 50 wg
112,00 €
 ks
PIRIMOR 50 WG je postrekový, selektívny, aficídny prípravok určený na ničenie cicavého hmyzu-vošiek v poľnohospodárstve a lesníctve.
Skladom
*****
Calypso 480 sc
266,76 €
 ks
Prípravok vo forme suspenzného koncentrátu na ochranu repky olejnej, ovo. drevín, viniča, zeleniny, zemiakov a okra. rastlín proti cicavému a žravému hmyzu.
Skladom
*****
Akcia
Dimilin 48 sc
207,49 €
 ks
Prípravok na ochranu jabloní, sliviek, viniča, kapu. zeleniny, šampionov, listnatých drevín, smrekov a pagaštana konského proti húseniciam škodlivého hmyzu.
Skladom u dodávateľa
*****
Nurelle d
225,00 €
 ks
Univerzálny postrekový insekticíd vo forme koncentrátu určený na ničenie cicavých a žravých škodcov v poľných kultúrach a lesnom hospodárstve.
Na objednávku
Doprava zdarma
Teppeki
158,00 €
 ks
Insekticíd proti voške chmeľovej.
Skladom
Akcia
Decis al ovocie a zelenina
8,54 €
 ks
Postrekový insekticídny prípravok na priame použitie vo forme kvapaliny k aplikácii bez riedenia (ready for use) určený na ochranu zeleniny, byliniek a ovocných stromov.
Skladom
*****
Dursban 480 ec
2,89 €
 ks
Postrekový prípravok vo forme emulgovateľného koncentrátu na ničenie škodlivého hmyzu aplikáciami do pôdy alebo na list.
Skladom
*****
Komplexná ochrana rozprašovač
7,50 €
 ks
Prípravok proti odolným škodcom a hubovým chorobám s dlhodobým efektom. Insekticídny aj fungicídny systémový účinok.
Tento eshop používa ku skvalitneniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.