• Slovensky
  • Česky
Zákaznícka linka 0915 / 420 295
ACTARA 25 WGACTARA 25 WG
Balenie:

Na sklade

ACTARA 25 WG

*****
13,99 €
Špecialista na pásavku zemiakovú. Actara 25 WG je nový širokospektrálny insekticíd pre listovú a pôdnu aplikáciu. Prípravok je určený na ničenie cicavého (vošky, skočky, molice) a žravého hmyzu (pásavka, mínujúci hmyz).

Charakteristika produktu

  • Actara 25 WG je širokospektrálny insekticíd pre listovú (foliárnu), ale aj pôdnu (soliárnu) aplikáciu. Actara 25 WG ovplyvňuje nikotínový acetyl cholín receptor v nervovom systéme hmyzu a následne dochádza k rýchlemu uhynutiu škodcov. Prípravok má rýchly kontaktný a požerový účinok, lebo sa rýchlo a dobre vstrebáva do tela hmyzu už pri slabom kontakte hmyzu s ošetrenou rastlinou alebo požere. Prípravok sa hneď dostáva do nervového systému hmyzu a účinkuje okamžite. Výhodou prípravku je jeho vynikajúci systémový účinok, vďaka ktorému sa rýchlo dostane aj do tých častí rastliny, ktoré neboli priamo zasiahnuté postrekom. Preto pôsobí nielen na listoch a steblách (stonkách), ale aj v koreňoch rastlín. Prípravok Actara 25 WG je vysoko účinný proti pásavke zemiakovej.
  • Actara 25 WG patrí do najnovšej skupiny insekticídov – neonicoti noidov. Spôsobom aplikácie (foliárne, zálievkou, aplikácia do pôdy pred výsadbou) ako aj systemicitou a silou účinku sa prípravok Actara 25 WG zaraďuje k najlepším prípravkom z tejto skupiny. Úspešne a predovšetkým účinnejšie môže nahradiť prípravky zo skupiny organofosfátov, karbamátov alebo pyretroidov, ktoré sú obvykle toxickejšie a menej účinné.
  • Actara 25 WG je insekticíd vhodný do integrovanej ochrany rastlín, je to prípravok bezpečný pre predátorov roztočcov.

Účinná látka

Thiamethoxam 250 g/kg

Rozsah použitia a dávkovania prípravku Actara 25 WG v záhradníctve

  • Zemiaky / Škodlivý organizmus: pásavka zemiaková, cikádka burinová, vošky / Dávka na 10 L vody na 100m2: 0,8-1 g / Čakacia doba v dňoch: 14 / Spôsob aplikácie a  metodické pokyny: prípravok aplikujte proti dospelcom a larvám, ošetrenie opakujte maximálne dvakrát
Súvisiace produkty
*****
Novinka
ORTUS 5 EC
Selektívny kontaktný akaricíd vo forme suspenzného koncentrátu určený k ochrane ovocných drevín proti roztočcom (Tetranynchidae) a na ochranu chmeľu proti roztočcovi chmeľovému (Tetranychus urticae Koch).
Balenie:
Doprava zdarma
BISCAYA 240 OD
Postrekový insekticíd proti škodcom repky olejnej, zemiakov a repy cukrovej.
Balenie:
Doprava zdarma
MONCEREN PRO
Moridlo vo forme stabilnej suspenzie určené na ochranu zemiakov proti koreňomoru ľuľkovému a striebritosti šupky zemiakov.
Balenie:
*****
Novinka
MAVRIK 2 F
Kontaktný insekticíd vo forme vodnej emulzie typu olej - voda určený na ničenie cicavých a žravých škodcov v chmeli, poľných plodinách, zelenine, viniči a v ovocných kultúrach.
Balenie:
*****
KOMPLEXNÁ OCHRANA ROZPRAŠOVAČ
Prípravok proti odolným škodcom a hubovým chorobám s dlhodobým efektom. Insekticídny aj fungicídny systémový účinok.
Balenie:
PYRINEX 48 EC
Postrekový insekticídny prípravok v úprave emulgovateľného koncentrátu na ničenie škodlivého cicavého a žravého hmyzu na rastlinách.
Balenie:
*****
INTEGRO
Selektívny insekticíd pre základnú ochranu ovocných drevín, viniča proti larvám motýľov, najmä obaľovačom, podkopáčikom, piadivkám a pod.
Balenie:
*****
CAREO ULTRA
Koncentrát s kontaktným aj dlhodobým systémovým účinkom pôsobí na larvy aj dospelé jedince savých a žravých škodcov. Účinná látka je vstrebávaná listami rastlín a rozvádzaná po celej rastline. Je tiež potom obsiahnutá dokonca aj v nových prírastkoch.
Balenie:
LACNÉ POSTREKY | FIRMBOX, Brnianska 2343/153 | 911 05 Trenčín, Slovenská republika | e-mail: kontakt@lacnepostreky.sk | tel.: +421 915 / 420 295
Tieto internetové stránky používajú súbory cookies. Prehliadaním webu vyjadrujete súhlas s ich používaním. Viac informácií tu.
Katalóg chorôb a škodcov
Tento eshop používa ku skvalitneniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.