0915 / 420 295 | PO - PI 8:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Košík
0,00 €

Menu

Durman obyčajný

Durman obyčajnýDurman obyčajný

Charakteristika rastliny

Durman obyčajný je jednoročná neskorá burina najmä v okopaninách aj v obilninách. Vzchádzajúce listy sú kopijovité, lysé, na konci špicaté. Čepele 30-35 mm dlhé s výraznou stredovou žilkou, naspodku stiahnuté v plochých stopkách. Na ornú pôdu a záhrady sú semená zanášané hlavne kompostom, sadenicovou výsadbou, osivom. Nebezpečným zdrojom zaburinenia sú dospelé rastliny s ľahko sa roztvárajúcimi kapsulami. Vzchádza neskôr na jar pri vyšších teplotách pôdy z hĺbky okolo 5 cm. Nebezpečná burina. Autor fotky (Durman obyčajný, www.flickr.com)

Odporúčané prípravky
Skladom
*****
Bofix
6,30 €
 ks
Listovo pôsobiaci herbicíd na ničenie odolných dvojklíčnolistových burín najmä sedmokráska a púpava v trávach na semeno, v novozaložených a starších okrasných trávnikoch a trávnatý
Skladom u dodávateľa
Bromotril 25 sc
538,00 €
 ks
Herbicíd vo forme suspenzného koncentrátu na POST ničenie dvojklíčnolistových burín v obilninách, v obilninách s podsevom lucerny a v kukurici.
Skladom u dodávateľa
Elumis
283,19 €
 ks
Nový, moderný, širokospektrálny postemergentný herbicíd do kukurice. Kombinácia účinku cez listy aj pôdu, na trávy aj širokolisté, trváce aj jednoročné buriny. Všetko jedným ťahom!
Skladom u dodávateľa
Kyleo
130,00 €
 ks
KYLEO je postrekový herbicídny prípravok na ničenie jednoročných a trvácich burín na poľnohospodárskej pôde, nepoľnohospodárskej pôde a na likvidáciu nežiadúcej vegetácie na ostatýc
Tento eshop používa ku skvalitneniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.