0915 / 420 295 | PO - PI 8:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Košík
0,00 €

Menu

PORADŇA

Katalóg chorôb a škodcov
NENÁSYTNÉ HÚSENICE: Živé ploty ničí vijačka krušpánová
Vijačka krušpánová je v súčasnosti nepríjemným škodcom, ktorý u nás prakticky nemá prirodzeného predátora.
Ako správne vysadiť trávnik
Vhodný výber trávnej zmesi určuje vlastnosti a charakter vášho budúceho trávnika. Preto výber trávnej zmesi v žiadnom prípade nepodceňujte.
Pestovanie cesnaku
Nie je vhodné na jednom mieste pestovať cesnak opakovane každý rok a to z dôvodu, že hrozí nielen únava pôdy a postupné zníženie výnosov, ale predovšetkým zamorenie pôdy chorobami a škodcami. Optimálny odstup medzi pestovaním cesnaku na rovnakom pozemku je 4 roky. Pozemok pre cesnak by nemal byť premočený a mal by byť na slnečnom mieste.
Použitie prípravku SanoGARDEN po povodni
SanoGARDEN je vysokoúčinný, širokospektrálny dezinfekčný prostriedok založený na účinkoch peroxidu vodíka a striebra. Je charakterizovaný širokým spektrom účinnosti, zároveň je spoľahlivý, bezpečný a ľahko sa s ním manipuluje.
Hnojiť dusíkatým vápnom znamená mať zdravú pôdu
Zdravá pôda bez zárodkov chorôb, bez pôdnych škodcov a semien burín [e základným predpokladom pre udržanie zdravých porastov v priebehu cele] vege­tácie, dobré výnosy a potrebnú kvalitu zbieraných produktov. V dôsledku záplav sa v celej rade oblastí zvýšilo zamorenie pôd a preto je účinná a ekologicky bez­problémová dezinfekcia pôdy velmi aktuálna.
Darina 4 hnojivo 21. storočia
DARINA 4 umožňuje vypestovať biologicky čisté poľnohospodárske plodiny.
Predjarný postrek ovocných stromov a drevín
Predjarné ošetrenie ovocný stromov a drevín sa má vykonať až v období, keď sa už neočakáva silný pokles teplôt. Ničenie prezimujúcich škodcov je dôležitou súčasťou celoročnej ochrany drevín,
Tento eshop používa ku skvalitneniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.