0915 / 420 295 | PO - PI 8:00 - 16:00
Lacné postreky - internetový obchod
0
Košík
0,00 €

Menu

PORADŇA

Katalóg chorôb a škodcov
Ako sa zbaviť durmana?
Najsilnejšie prípravky na boj s jedovatou burinou durmana obyčajného. Prečítajte si, ako sa efektívne zbaviť buriny s našimi herbicídmi.
Nepodceňte predjarný postrek ovocných stromov a vyberte tie správne prípravky
V tomto článku sa dozviete, ako postrekovať ovocné dreviny a kedy vykonávať predjarný postrek. Dozviete sa tiež, aké prípravky používať.
Všetko o pestovaní cesnaku od sadenia po sušenie
Aké odrody cesnaku poznáme, kedy je najvhodnejšie vysádzať cesnak aj ako ho správne sadiť, hnojiť, či moriť? Ak si neviete rady, čo so škodcami cesnaku, v článku vám poradíme, ako na to.
NENÁSYTNÉ HÚSENICE: Živé ploty ničí vijačka krušpánová
Vijačka krušpánová je v súčasnosti nepríjemným škodcom, ktorý u nás prakticky nemá prirodzeného predátora.
Ako správne vysadiť trávnik
Vhodný výber trávnej zmesi určuje vlastnosti a charakter vášho budúceho trávnika. Preto výber trávnej zmesi v žiadnom prípade nepodceňujte.
Použitie prípravku SanoGARDEN po povodni
SanoGARDEN je vysokoúčinný, širokospektrálny dezinfekčný prostriedok založený na účinkoch peroxidu vodíka a striebra. Je charakterizovaný širokým spektrom účinnosti, zároveň je spoľahlivý, bezpečný a ľahko sa s ním manipuluje.
Hnojiť dusíkatým vápnom znamená mať zdravú pôdu
Zdravá pôda bez zárodkov chorôb, bez pôdnych škodcov a semien burín [e základným predpokladom pre udržanie zdravých porastov v priebehu cele] vege­tácie, dobré výnosy a potrebnú kvalitu zbieraných produktov. V dôsledku záplav sa v celej rade oblastí zvýšilo zamorenie pôd a preto je účinná a ekologicky bez­problémová dezinfekcia pôdy velmi aktuálna.
Darina 4 hnojivo 21. storočia
DARINA 4 umožňuje vypestovať biologicky čisté poľnohospodárske plodiny.
Tento eshop používa ku skvalitneniu služieb a analýze návštevnosti súbory cookies. Používaním tohto eshopu s tým súhlasíte.